Bike pozitív kolega do tímu INTERSPORT GALFY - OC FORUM

INTERSPORT Poprad Galfy, OC Forum, Námestie svätého Egídia, Poprad
Termín nástupu
14.5.2021
740 EUR/mesiac+ príplatky za soboty, nedele + odmena za plnenie plánu + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si BIKE pozitív?
Vyhovuje ti práca na dlhý/krátky týždeň? Si komunikatívny a zároveň technický typ? Tak toto by mohlo byť niečo pre Teba...
Hľadáme zručného kolegu, ktorý má blízko k športu, najmä cyklistike a ideálne aj skúsenosti so skladaním bicyklov a menším servisom.
Tvojou prácou bude:
- predaj tovaru a poradenstvo v športovom obchode INTERSPORT GALFY v OC FORUM
hlavne k bicyklom a outdorovému vybaveniu
- servisné a montážne práce
- práca s pokladňou
- starostlivosť o predajňu

nákup tovaru za zvýhodnené ceny
možnosť zapožičania a testovania športovej výstroje
školenia zamerané na rozvoj zručností a vedomostí
práca vo firme s tradíciou, kde to ale žije inováciami

Na osobný pohovor pozveme len vybraných uchádzačov na základe zaslaného životopisu prípadne motivačného listu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, technické zručnosti, záujem o šport a športový tovar, zodpovednosť a komunikatívnosť. Schopnosť tímovej práce. Prax a skúsenosti so servisom bicyklov sú výhodou.

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré poznajú svoj trh a svojich zákazníkov. Dnes je zastúpená vo viac než 5.500 predajniach v 44 krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt