Predajca športového tovaru

INTERSPORT Martin - Záturčie, Obchodné centrum Turiec, Martin-Záturčie
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 000 EUR/mesiacBonusový systém z predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu a kolegyňu ktorý má rád šport, alebo je jeho fanúšik.

• Poradenstvo zákazníkom (dobré komunikačné schopnosti)
• Práca na pokladni, vybavovanie reklamácií, objednávok a pod.
• Podieľanie sa na skladbe tovaru (návrhy na objednávky,
zákaznícke objednávky... )
• Vystavovanie tovaru, preberanie tovaru
• Predaj a servis bicyklov v športovej predajni
• Znalosť servisu - výhoda, nie podmienka (bicykle, lyže)

• Predajňa ponúkajúca svetové a exkluzívne značky
• Možnosť kariérneho rastu
• Ponúkame zaujímavý bonusový systém a prácu v peknom prostredí
• Zamestnanecké zľavy
• Krátky / dlhý týždeň , alebo aj 8 hodinové zmeny / skrátený úväzok
• Flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

ŽIVOTOPISY S FOTOGRAFIOU POSIELAJTE
na E-mail: [email protected]

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov na základe zaslaného životopisu, ktorý aspoň čiastočne spĺňajú požiadavky.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Záujem o šport a športový tovar
• Prax v obchode výhodou
• Radosť z komunikácie s ľuďmi, aj v stresových situáciách
• Príjemné a ústretové vystupovanie, tímovosť

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré poznajú svoj trh a svojich zákazníkov. Dnes je zastúpená vo viac než 5.500 predajniach v 44 krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Maklaryová
Tel.: +421903770321
E-mail: poslať životopis