Hľadáme predavača - INTERSPORT Shop assistent - do predajne INTERSPORT v Banskej Bystrici

INTERSPORT Banská Bystrica, SC Point, Námestie Vajanského, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
625 EUR/mesiacK základnej mzde sú vyplácané zákonné príplatky a mesačné odmeny až do výšky 250 €. Celková výška mesačnej mzdy závisí od aktivity a výkonu pracovníka. Náborový príspevok vo výške 500 €. Refferal príspevok vo výške 200 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného a zodpovedného človeka so záujmom o šport.
Hlavnou náplňou práce bude:
- predaj športového tovaru
- obsluha a komunikácia so zákazníkmi
- práce v servise
- práca na pokladni
- práca s tovarom (dokladanie, etiketovanie, aranžovanie)
- starostlivosť o predajňu

Školenia a semináre v odbore
Karta Multisport - zamestnanecký benefit určený na aktívne trávenie voľného času
UP Benefia - využívaj odmeny od firmy podľa vlastného výberu a preferencií
Zamestnanecké zľavy na tovar v predajni
Firemné akcie

Pošli nám svoj motivačný list s uvedením hlavných dôvodov prečo máš záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu. K motivačnému listu prosím prilož aj životopis.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Výberové konanie bude prebiehať v dvoch kolách.
Zaškolenie v predajni v Liptovskom Mikuláši.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- prax nie je potrebná, plnohodnotne Ťa zaškolíme

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny záujem o šport
- chuť na sebe ďalej pracovať a zlepšovať sa
- spoľahlivosť a zodpovednosť k pridelenej práci
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- tímovosť
- proaktívnosť
- skúsenosť s prácou v obchode je výhodou

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré poznajú svoj trh a svojich zákazníkov. Dnes je zastúpená vo viac než 5.500 predajniach v 44 krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Ilavská
E-mail: poslať životopis