Odborný predajca športového tovaru/pokladník v Intersporte Prievidza

Miesto práce
Nábrežná, Prievidza
Termín nástupu
dohodou
816 - 1 100 EUR/mesiacbonusový systém, obratové percentá, odmena za splnenie plánu, príplatok za servis. 816 € základná mzda + odmeny 100 - 350 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

RÁD/RADA ŠPORTUJEŠ? HĽADÁME PRÁVE TEBA.....

Do predajne INTERSPORT PRIEVIDZA hľadáme nadšených športovcov, ktorí svoju vášeň pre šport sprostredkujú našim zákazníkom.

Hľadáme práve Teba, ak :
- miluješ šport
- si komunikatívny, priateľský, zodpovedný a samostatný
- si flexibilný ohľadne pracovného času v nákupnom centre
- si ochotný urobiť pre zákazníka maximum, aby odchádzal od nás spokojný
- si teamový hráč, ale vieš zamakať aj sám, keď treba potiahnuť ostatných za vytýčeným cieľom

Náplňou Tvojej práce bude tiež:
- sprostredkovať zákazníkom príjemný pocit z nákupu v našej predajni
- aktívne a profesionálne asistovať zákazníkovi pri výbere kvalitného športového tovaru
- zodpovednosť za tovar v Tvojom športovom oddelení, jeho vystavenie, doobjednávanie
- aktívna účasť na tvorbe sortimentu v zverenom športovom odvetví
- práca s pokladňou, vybavovanie reklamácií, objednávok a pod.
- šírenie dobrého image značky INTERSPORT v Tvojej športovej komunite

Ak Ti niečo z uvedeného (okrem vášne pre šport) náhodou chýba, ale máš veľkú chuť sa to naučiť - prihlás sa, nech zistíme, čo v Tebe je!

Zamestnanecké výhody, benefity:
- ak si športovec -robíš to, čo miluješ
- rozsiahle zamestnanecké zľavy na kvalitný športový tovar
- motivujúce finančné ohodnotenie s bonusmi za dosiahnutý predaj
- zázemie stabilnej spoločnosti

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov na základe zaslaného životopisu, ktorí aspoň čiastočne spĺňajú požiadavky.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

nie je nutná, ale vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrý prehľad v sortimente športového tovaru
Aktívny prístup k práci a ochota učiť sa
Schopnosť samostatne riešiť zverené úlohy a problémy
Spoľahlivosť a efektivita pri riešení zverených úloh
Príjemné vystupovanie a komunikácia so zákazníkmi.

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré poznajú svoj trh a svojich zákazníkov. Dnes je zastúpená vo viac než 5.500 predajniach v 44 krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Krakovská
E-mail: poslať životopis