INTERSPORT Nivy centrum odborný predajca športového tovaru/pokladník

Miesto práce
Nivy, Mlynské nivy, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
1 050 - 1 500 EUR/mesiacbonusový systém, obratové percentá, odmena za splnenie plánu. Základná mzda 900 € brutto + odmeny 200-300 € + príplatky za soboty a nedele. V priemere 1.400 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

RÁD/RADA ŠPORTUJEŠ? HĽADÁME PRÁVE TEBA.....

Do flagship store INTERSPORT v nákupnom centre NIVY CENTRUM Bratislava hľadáme nadšených športovcov, ktorí svoju vášeň pre šport sprostredkujú našim zákazníkom.

Hľadáme práve Teba, ak :
- miluješ šport
- si komunikatívny, priateľský, zodpovedný a samostatný
- si flexibilný ohľadne pracovného času v nákupnom centre
- si ochotný urobiť pre zákazníka maximum, aby odchádzal od nás spokojný
- si teamový hráč, ale vieš zamakať aj sám, keď treba potiahnuť ostatných za vytýčeným cieľom

Náplňou Tvojej práce bude tiež:
- sprostredkovať zákazníkom príjemný pocit z nákupu v našej predajni
- aktívne a profesionálne asistovať zákazníkovi pri výbere kvalitného športového tovaru
- zodpovednosť za tovar v Tvojom športovom oddelení, jeho vystavenie, doobjednávanie
- aktívna účasť na tvorbe sortimentu v zverenom športovom odvetví
- práca s pokladňou, vybavovanie reklamácií, objednávok a pod.
- šírenie dobrého image značky INTERSPORT v Tvojej športovej komunite

Ak Ti niečo z uvedeného (okrem vášne pre šport) náhodou chýba, ale máš veľkú chuť sa to naučiť - prihlás sa, nech zistíme, čo v Tebe je!

Zamestnanecké výhody, benefity:
- ak si športovec -robíš to, čo miluješ
- rozsiahle zamestnanecké zľavy na kvalitný športový tovar
- motivujúce finančné ohodnotenie s bonusmi za dosiahnutý predaj
- zázemie stabilnej spoločnosti

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov na základe zaslaného životopisu, ktorí aspoň čiastočne spĺňajú požiadavky.
Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.4.2024 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

nie je nutná, ale vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrý prehľad v sortimente športového tovaru
Aktívny prístup k práci a ochota učiť sa
Schopnosť samostatne riešiť zverené úlohy a problémy
Spoľahlivosť a efektivita pri riešení zverených úloh
Príjemné vystupovanie a komunikácia so zákazníkmi.

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré poznajú svoj trh a svojich zákazníkov. Dnes je zastúpená vo viac než 5.500 predajniach v 44 krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Krakovská
E-mail: poslať životopis