Odborný predajca - špecialista na bicykle a lyže

Miesto práce
Napervillská, Nitra-Chrenová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Od 900 EUR/mesiacZákladná mzda 900 € brutto + odmena do 200 € + príplatky za soboty a nedele + odmena z vlastnej tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

RÁD/RADA ŠPORTUJEŠ? HĽADÁME PRÁVE TEBA...

INTERSPORT NITRA v nákupnom centre OC PROMENÁDA hľadá nadšených športovcov, ktorí svoju vášeň pre šport sprostredkujú našim zákazníkom.

Hľadáme práve Teba, ak :
- miluješ šport
- si komunikatívny, priateľský, zodpovedný a samostatný
- si flexibilný ohľadne pracovného času v nákupnom centre
- si ochotný urobiť pre zákazníka maximum, aby odchádzal od nás ako fanúšik našej predajne
- si teamový hráč,
- si cieľavedomý a ambiciózny

Náplňou Tvojej práce bude tiež:
- servis a montáž bicyklov
- servis a montáž lyží (bežky, lyže, skialp, snowboard)
- brúsenie korčúľ
- sprostredkovať zákazníkom príjemný a výnimočný pocit z nákupu v našej predajni
- aktívne a profesionálne asistovať zákazníkovi pri výbere kvalitného športového tovaru
- zodpovednosť za tovar v Tvojom športovom oddelení, jeho vystavenie
- aktívna účasť na tvorbe sortimentu v zverenom športovom odvetví
- vybavovanie reklamácií, objednávok a pod.
- šírenie dobrého image značky INTERSPORT v Tvojej športovej komunite

Ak Ti niečo z uvedeného (okrem vášne pre šport) náhodou chýba, ale máš veľkú chuť sa to naučiť - prihlás sa, nech zistíme, čo v Tebe je!

• Širokú ponuku odborného vzdelávania a osobnostného rozvoja
• Ponúkame zaujímavý bonusový systém a prácu v peknom prostredí
• Zamestnanecké zľavy
• Firemné akcie a teambuildingy (športové hry, lyžovačka, vianočný večierok,..)
• Interné súťaže o zaujímavé ceny

Máte záujem stať sa členom INTERSPORT teamu a zažiť, čo znamená, keď práca baví? Tešíme sa na Vašu žiadosť a spoločné stretnutie. Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov na základe zaslaného životopisu, ktorí aspoň čiastočne spĺňajú požiadavky.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

nie je nutná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zapálenie pre prácu v obchode, prax je výhodou
• pro-zákaznícke správanie, príjemné a ústretové vystupovanie
• chuť učiť sa a byť otvorený inováciám a zmenám
• pripravenosť na manuálnu prácu
• časovú flexibilitu: viete sa prispôsobiť potrebám predajne
• základnú znalosť práce s PC

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré poznajú svoj trh a svojich zákazníkov. Dnes je zastúpená vo viac než 5.500 predajniach v 44 krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrej Knapčík
Tel.: +421902955510
E-mail: poslať životopis