Hľadáme Vedúceho predajne - INTERSPORT Store Manager - do predajne INTERSPORT v Liptovskom Mikuláši

Miesto práce
INTERSPORT Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 2 000 EUR/mesiacK základnej mzde sú vyplácané zákonné príplatky a príplatky za nadčasy a víkendy. Mesačná odmena za aktívny predaj a plnenie cieľov  vo výške 0 - 750€. Kvartálna odmena podľa  dosiahnutých výsledkov 0 - 500€. Ročná odmena  podľa dosiahnutých výsledkov 0 - 2000€.  Náborový príspevok 500€. Refferal príspevok 200€. Celková výška mzdy závisí od aktivity a výkonu  vedúceho predajne a jeho tímu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného a zodpovedného človeka so záujmom o šport
Hlavnou náplňou práce bude:
- Budeš viesť tím s približne -5-10 zamestnancami – organizovať ich prácu, úlohy a pracovné zmeny či starať sa o ich rast a naberať tiež nových kolegov.
- Nebojíš sa dynamiky? Super! Budeš pomáhať svojmu tímu všade, kde ťa budú potrebovať v predajni aj v sklade danej predajne.
- Schopnosť vyhodnotiť a zlepšiť výkonnosť ako tvoju tak aj tvojho tímu s cieľom dosiahnuť nastavené ciele a očakávané výskedky , poskytovanie spätnej väzby svojim predajcom ale aj vedeniu firmy.
- obsluha a komunikácia so zákazníkmi/vybavovanie reklamacíí
- starostlivosť o predajňu

Školenia a semináre v odbore
UP Benefia - využívaj odmeny od firmy podľa vlastného výberu a preferencií
Zamestnanecké zľavy na tovar v predajni,
Príspevok na zamest. obuv 1-krát ročne
Firemné akcie
Poukážky/Dary pri narodeninách, živ. jubileu,svadbe, narodení dieťaťa,životné a pracovné jubileum /5r. 10r. 15r./

Pošli nám svoj motivačný list s uvedením hlavných dôvodov prečo máš záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu. K motivačnému listu prosím prilož aj životopis.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Výberové konanie bude prebiehať v dvoch kolách, zaškolenie v predajni v Liptovskom Mikuláši a vo Zvolene.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- prax vo vedení tímu a v predaji tovaru je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s vedením tímu je výhodou
- aktívny záujem o šport
- chuť na sebe ďalej pracovať a zlepšovať sa
- spoľahlivosť a zodpovednosť k pridelenej práci
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- tímovosť
- proaktívnosť

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré poznajú svoj trh a svojich zákazníkov. Dnes je zastúpená vo viac než 5.500 predajniach v 44 krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Ilavská
E-mail: poslať životopis