INTERSPORT Trenčín, Vedúca oddelenia športového textilu v OC Laugaricio

Miesto práce
OC Laugaricio, Belá, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 500 EUR/mesiacCelková hrubá mzda na uvedenej pozíci sa pohybuje od 1100 do 1500 Eur mesačne /po zaškolení/. Mzda zahŕňa základnú zložku, bonusy za plnenie pracovnej náplne aj príplatky za prácu cez víkend.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rada šport a športovú módu?

Do našej vynovenej predajne Intersport v OC Laugarício hladáme posilu do oddelenia športového textilu, ktorá svoju vášeň pre šport sprostredkuje našim zákazníkom.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- podielať sa na výbere tovaru z nových kolekcií podľa požiadaviek zákazníkov
-sprostredkovať zákazníkom príjemný pocit z nákupu u nás
- aktívne asistovať zákazníkom pri predaji športového sortimentu
- komunikácia s dodávateľmi,
- analýza predaja (po zaškolení) a vlastné návrhy objednávok a doobjednávanie tovaru
- vystavovanie nových kolekcií na predajni, preberanie a kontrola tovaru
- práca na pokladni
- organizácia práce podriadených zamestnancov a ich kontrola

Čo od Teba očakávame?
- pozitívný vzťah k športu a športovej móde, sledovanie trendov
- aktivita a samostatnosť
- systematickosť a precíznosť pri plnení zverených úloh
- dobré analytické a obchodné schopnosti sú veľkou výhodou
- flexibilitu ohladne pracovného času v nákupnom centre
- skúsenosť s prácou v maloobchode alebo vedením ľudí je plusom

Zamestnanecké výhody, benefity:
- Predajňa ponúkajúca kvalitný športový tovar od najlepších svetových značiek -ak miluješ šport a pohyb -budeš v práci ako v raji
- zamestnanecké zľavy na kvalitný športový tovar
- príspevok na kvalitnú športovú obuv a oblečenie
- motivujúce bonusový systém za dosiahnutý predaj a tvoje vysledky
- zázemie stabilnej spoločnosti•
- flexibilný pracovný čas.
- možnosť kariérneho rastu

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov na základe zaslaného životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

nie je nutná, ale vítana

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Záujem o šport a športový tovar
• Prax v obchode výhodou
• Radosť z komunikácie s ľuďmi
• Komunikácia aj v stresových situáciách
• Príjemné a ústretové vystupovanie, tímovosť

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré poznajú svoj trh a svojich zákazníkov. Dnes je zastúpená vo viac než 5.500 predajniach v 44 krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marián Mizerák
E-mail: poslať životopis